Pro zdraví, krásu a vitalitu

Artrelax Kosmetika Tělová kosmetika Eco by Naty ECO vlhčené splachovatelné ubrousky s funkcí toaletního papíru Naty bez vůně (42 ks)

Eco by Naty ECO vlhčené splachovatelné ubrousky s funkcí toaletního papíru Naty bez vůně (42 ks)

70 

Katalogové číslo: z65583 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Eko vlhčené ubrousky Naty, které jsou šetrné k miminku i životnímu prostředí, můžete používat pro denní hygienu i jako vlhčený toaletní papír. Splachovatelné toaletní vlhčené ubrousky si řodiče pochvalují například během trénování dětí na nočník, kdy je možné ubrousky spláchnout po použití rovnou do toalety. Ubrousky Eco by Naty jsou díky výtažku z heřmánku zároveň jemné k dětské pokožce. Neobsahují chlór, umělá barviva, parfémy, parabeny, ftaláty ani alkohol. Jejich pravidelné používání působí preventivně proti opruzeninám a zanechává dětský zadeček jemný a hebký. Ekologické ubrousky Naty jsou vyrobené z 99,5 % z přírodních zdrojů a jsou zcela kompostovatelné. Obsahují 98,4 % vody a za pouhých 12 týdnů se kompletně rozloží. Nesou certifikace “OK Biobased” a “home OK COMPOST” od organizace Vincotte, které potvrzují použití obnovitelných zdrojů při výrobě a jejich 100% kompostovatelnost. Také byly testovány pro obnovitelnost dle ASTM D6866. ASTM je nezávislá nezisková organizace stanovující mezinárodní standardy pro materiály, produkty, systémy a služby. Vlhčené ubrousky Naty získali certifikaci Ecocert jako přírodní a organické. Všechny produkty Naty mají značku V-Label. V-Label je mezinárodně uznávaný, registrovaný symbol pro označování veganských a vegetariánských produktů a služeb.


Eco by Naty ECO vlhčené splachovatelné ubrousky s funkcí toaletního papíru Naty bez vůně (42 ks) na prozdravi.cz


Zboží Eco by Naty ECO vlhčené splachovatelné ubrousky s funkcí toaletního papíru Naty bez vůně (42 ks) z kategorie Kosmetika | Tělová kosmetika vám dodá internetový obchod prozdravi.cz
pro další tipy klikněte zde

Další informace

Kód zboží:

z65583

Výrobce:

ean:

7330933245074