Eregma MAX power 100 tablet + 20 tablet zdarma

23. 7. 2018

Eregma MAX Power je velmi komplexní a velmi účinný přírodní přípravek určený k podpoře sexuálních funkcí. Tablety pro lepší sex.

Přípravek Eregma MAX Power pomáhá zvyšovat výkonnost organismu. Obsahuje kombinaci účinných látek určených k podpoře sexuálních funkcí především u mužů. Účinek produktu je zvýšen technologií mikronizace. Eregma MAX Power pomáhá zintenzivňovat sexuální prožitek obou partnerů.

Eregma MAX Power obsahuje byliny maca a kotvičník označované jako „přírodní viagra“, žen-šen označovaný za „kořen života“, ginkgo bilobu a indiány oblíbený smilax.

Obsažené prvky selen, zinek a měď tvoří významnou funkční součást řady enzymů důležitých pro životní funkce v organismu. V přípravku Eregma MAX Power jsou zastoupeny v biologicky dobře dostupné formě a organismus je schopen je velmi dobře využít.
Složení v 1 tabletě:
500 mg Maca (Řeřicha peruánská, Lepidium meyeni, gelatinizovaná, extrakt)
200 mg L-arginin hydrochlorid
60 mg Kotvičník zemní (Tribulus terrestris, extrakt)
60 mg Ženšen (Panax ginseng, extrakt)
35 mg Ostropestřec mariánský (Silybum marianum, extrakt)
35 mg Smetanka lékařská (pampeliška, Taraxacum officinale, extrakt)
33.5 mg Vitamín E (D-alfa-tokoferol)
10 mg Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba, standardizovaný extrakt)
8 mg Smilax lékařský (Smilax officinalis, Sarsaparilla veracruz, extrakt)
7.2 mg Zinek (oxid zinečnatý, glukonát zinečnatý)
5 mg Koenzym Q10 (ubichinon)
0.3 mg Měď (síran měďnatý, sulfát měďnatý)
0.02 mg Selen (seleničitan sodný, selenan sodný)

Přídatné látky:
stearan hořečnatý, mikrokrystalická celulóza, polyvinyl-pyrolidon (nosič)

Dávkování:
Užívejte 1 tabletu 2x denně (dopoledne mezi jídly, večer nejlépe 3 hodiny před spaním). Dávka se zapíjí dostatečným množstvím tekutiny (nejsou vhodné alkoholické nápoje ani mléko).

V doporučených dávkách nemá přípravek nežádoucí vedlejší účinky, působí pozvolna a přirozeně. Nevzniká na něj návyk. Účinek se u vyčerpaného organismu znatelně projeví už po jednodenní dávce, výrazného účinku je dosaženo po několika týdenním užívání. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě – i po dobu několika měsíců. Po využívání dvou balení (regenerační kúra) účinek přípravku dlouhodobě přetrvává. Pokud se potíže opět objeví, je vhodné regenerační kúru zopakovat.

Balení:
100 tbl. + 20 tbl. ZDARMA – dávka na 2 měsíce

Upozornění:
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Může snižovat krevní tlak. Osoby s poruchou krevní srážlivosti a osoby s jiným závažným onemocněním by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem. Účinnost vstřebávání složek je zvýšena technologií mikronizace. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Neobsahuje lepek.

Upozornění pro diabetiky: Přípravek může snižovat hladinu krevního cukru v krvi, vhodnost používání konzultujte s lékařem.


Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *