Elixír čínských mistrů 150 gr.

21. 7. 2018

Elixír čínských mistrů obsahuje slzovku obecnou, která se též nazývá slzovka porcelánová neboli Jojobovy slzy (Yi yi ren). Z pohledu Tradiční Čínské Medicíny (TČM) posiluje slezinu PI QI XU, energii ledvin a plic SHEN/FEI QI XU. Vylučuje z organismu škodliviny – vlhké horko SHI RE, hlen TAN a horké toxiny RE DU, odstraňuje blokády YU. Pečená kůra mandarinky (Chen pi) obsahuje specifické flavonoidy. Z pohledu TČM dokáže pročišťovat. Rhodiola (Hong jing tian) posiluje energii sleziny a plic PI/FEI QI XU, vyživuje krev srdce XIN XUE XU. Z pohledu západní medicíny patří mezi adaptogeny, tedy látky, které zlepšují adaptaci organismu na zvýšenou fyzickou a psychickou zátěž.
Složení v denní dávce (4 g):
3540 mg Slzovka obecná (Coix lacryma-jobi)
400 mg Mandarinka (Citrus reticulata, pečená kůra)
50 mg Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea, extrakt)

Dávkování:
Užívejte 4 g 1 x denně, nejlépe ráno. Děti do 12-ti let 2 g 1 x denně. Směs zalijte malým množstvím horké vody a vymíchejte kaši, abyste předešli hrudkám. Poté doplňte na objem cca 200 ml. Nápoj se pije teplý, ideálně ráno.

Balení:
150 g – dávka na 37 dní

Upozornění:
Doplněk stravy. Neobsahuje lepek. Nepřekračujte uvedené denní dávkování! Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepoužívejte v těhotenství a při akutním infekčním onemocnění (chřipka, angína apod.). Skladujte v suchu při teplotě do 25 oC v uzavřeném obalu.


Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *